Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Haxhiu, Gili, Meda & Sinan Hoxha - Ja Une, Ja Ti (Potpuri Gezuar 2022) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

...
...

2x
A je bre normal?
a je bre normal?
problemin e vogel
veq ti e bon t'madh.

2x
Ja un ja ti duhet me heq dore,
problemet telashet tube na ka lane.
Ja une ja ti duhet me heq dore,
o mos me kan une ti nuk ki kontrol


Vjollca Haxhiu, Gili, Meda & Sinan Hoxha - Ja Une, Ja Ti (Potpuri Gezuar 2022)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Une, Ja Ti (Potpuri Gezuar 2022)".
3. Video është e këngës "Ja Une, Ja Ti (Potpuri Gezuar 2022)", por nuk këndohet nga Vjollca Haxhiu, Gili, Meda & Sinan Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:


Komente 0