Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Ma E Bukra Shkodrane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pse nuk del ti ne ballkon moj
Pse me mundon mua?
S'kalon dita kur s'te shoh
Veç me bën te vuaj
Ne ballkon ti ke një zog
Një zog te bukur shumë
Sikur te kisha krah si zogu
Të fluturoja uneee

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil veç pak ta shoh buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X)

Iken dita dhe vjen nata
Bi te fle, fle gjumi s'me ze
I kupton nana të gjitha
Çfarë ke djal me thotë?
C'do nat n'ëndërr te shoh unë moj
Me dukesh e bukur
Ndoshta dhe ti me shef mua
Hajde pra moj flutur.

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil veç pak ta shoh buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X)

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil veç pak ta shoh buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X).


Vjollca Luka - Ma E Bukra Shkodrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Bukra Shkodrane".
3. Video është e këngës "Ma E Bukra Shkodrane", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0