Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Padishah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

sa e kam desht nje bukuroshe mbi te gjitha e pata zgjell mir po ajo me tradhetoi e ma mbushi zemren vner (2her)

ref
eja eja padishah mos me ler se jam gjynah
kur e din se sa te du kurr ste kam tra dhetu (2her)

kam shum kohe çe ste kam pa tuj derdh lot rri un per ty un imjeri kurr ste gezova as ateher kur ishe femije (2her)

eja eja padishah mos me ler se jam gjynah kur e din se sa te du kurr ste kam tradhetu
eja eja padishah mos me ler se jam gjynah kur e din se sa te du kurr ste kam tradhetu
kurr ste kam tradhetu
e kurr skam me te harru


Ky tekst u dërgua nga Niko


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Luka - Padishah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Padishah".
3. Video është e këngës "Padishah", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0