Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Kur Te Pashe More Djale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

kur te pashe more djale ty rruges tuj kalu (2her)
u mahnita e nuk fola se mu pre mu fjala se mu pre mu fjala hajde aman aman se mu pre mu fjala o ne goje (2her)
marshalla more djale si lule ne pranvere (2her)
thirri shoket shoket e tu je si molle e ftue tash do te jesh per mue hajde aman aman kurre prej teje skam me u nda (2her)
pra gjithmone ne zemer une do ti mbaj (2her)
fjalet e tua ce m'ke thane or zambaku i bardhe bashke do ti ndajme hajde aman aman sa te jemi gjalle ne ket dynja (2her)


Ky tekst u dërgua nga Niko


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjollca Luka - Kur Te Pashe More Djale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Pashe More Djale".
3. Video është e këngës "Kur Te Pashe More Djale", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0