Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Dy Sy Te Lotuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

2x
Ne syte e mija ska me ndriçim
ti largohesh krejt pa fjale
nje dashuri shuhet prane
une ty mor kurre sta fal

REF. 2x:
Dy sy te lotuar jane
vetem lote per ty m'pikojne
sa her un ne bote kujtoj
zemren e plagoj

2x
Dhe ditet ikin porsi lum
lum si lotet e mi
ne zemer po me vret
e jotja pabesi

REF. 4x:
Dy sy te lotuar jane
vetem lote per ty m'pikojne
sa her un ne bote kujtoj
zemren e plagoj


Ky tekst u dërgua nga Niko

Vjollca Luka - Dy Sy Te Lotuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Sy Te Lotuar".
3. Video është e këngës "Dy Sy Te Lotuar", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0