Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Luka - Nuse Dola Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

-* nuse me vedho te bardh mem percjell sa shum kan ardh si hin dhe hareja zdalet kur madhi peshon sa male e oborri mira nan 2 fjal deshti me mi than buza i dridhet pa ju ndal e prej goje nuk nxjerr za

atë dit që nuse dola o sa shum u permallova kur e pash per her te par baben me lot duke qar atë dit që nuse dola o sa shum u permallova pash vellan tek cepi odes tuj fshi lotët shpirti motrës

E kan than t'vjetri ka her
vajza lid per tjeter der por ti mir zemren e gjan kur ka ven o per te tar do t'kem burr e dot kem fëmij Do ti du me dashuri po do t'jem dhe afër jush nan e bab s`të bahet kush

Atë dit qe nuse dola o sa shum u permallova kur e pash per her te par baben me lot duke qar atë dit që nuse dola o sa shum u permallova pash vellan tek cepi odes tuj fshi lotët shpirti motrës ! REf .X2


Ky tekst u dërgua nga Leureta Keka   marcelo

Vjollca Luka - Nuse Dola
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Dola".
3. Video është e këngës "Nuse Dola", por nuk këndohet nga Vjollca Luka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Luka:


Komente 0