Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vjollca Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  119
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Vjollca Osmani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. U bë e njohur në festivalet për fëmijë dhe nga viti 2018 paraqitet si një artiste e re në tregun muzikor, me potencial të madh dhe me një vokal të ngrohtë e të veçantë. Që nga mosha 5 vjeçare ka filluar të këndojë, të vallëzojë dhe tani ka ndjek shkollen e muzikes me instrumentin piano. Vjollca Osmani ka fituar disa çmime te para. Në Janar 2014, Vjollca Osmani, Era Mustafa & Elda Bunjaku marrin pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Super Sta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mishela Rapo

Pamela Kovaçi

Artemisa Mithi

Erza Muqoli

Alisa Jerliu

Alena

Blerta Pepa

Melissa Magnanelli

Donjeta Morina

Wendi Mancaku

Tags: Vjollca Osmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet