Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vjollca Robelli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Vjollca Robelli është një këngëtare e njohur. E nisi karrierën shumë vite më parë, me debutimin e saj në skenën muzikore me këngën “Ajo”, por që më pas për arsye të studimeve dhe familjare u largua paksa nga skenë. Është kjo këngëtarja Vjollca Robelli, e cila prej vitesh jeton në Londër, ndërsa tani ka vendosur t’i rikthehet muzikës. Lajmin për këtë rikthim e ka bërë të ditur vet ajo përmes një shkrimi të publikuar në “Facebook”, duke treguar se pas përfundimit të studimeve në Londër, ajo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhuli

Eriselda Aliaj

Kaltrina Molliqaj

Drenusha Latifi

Arjeta Zhuta

Elida Kryeziu

Valentina Ajdari

Besa Morina

Habibe Ostreni (Bibe)

Elita Reçi


Tags: Vjollca Robelli, Vjollca Robelli Mripa, Vjollca Mripa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet