Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - A Te Kam Than Ore Lum O Vlla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A t'kam thano a t'kam thane
ore lum o vllae, ore lum o vllae

Nusja jote nusja jote
ma e mira n'mahalle, ma e mira n'mahalle

A t'kam thano a t'kam thane
ore lum o trime, ore lum o trime

Nusja jote nusja jote
ma e mira n'ledije, ma e mira n'ledije


Vjollca Selimi - A Te Kam Than Ore Lum O Vlla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Te Kam Than Ore Lum O Vlla".
3. Video është e këngës "A Te Kam Than Ore Lum O Vlla", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0