Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Vjollca Selimi - Oj Lulije Pllumbi I Bardh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet