A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vjollca Selimi - Vin Vaporat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2012

2012-10-20T19:53:58

Këngë e albumit:

"Cuni I Vogël Do Llokum"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vin Vaporat" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Duli & Seferi - Vin Vaporat

Vijn vaporat moj nane per rreth detitttt.
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt
Ohh ka po vin o moj nana asqert e mretittt

Disa kajshin moj naneee disa knojshinnn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn
Ohh ka nji leter moj nan n’vilate qojshinn

Ka nji leter moj nane qojn nvilatee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee
ohh per shtatvjet o moj nan tna presin gratee

Ne mos prejtshin moj nane per shtat vjetteee
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe
ohh le ti morrin moj nane burrat pleqe

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
oo ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter

Corona - Vin Vaporat

Vin vaporat moj nane bregut t'detit
o dil e shini moj nanë asqerrt e mretit
o dil e shini moj nanë asqerrt e mretit

Gjysa kjajshin moj nane gjysa knojshin
o ka nji leter moj nane......n'vilajet qojshin
o ka nji leter moj nane......n'vilajet qojshin

Ka nji leter moj nane e leter te gjatë
o ka 7 vjet o moj nanë,na presin grate
o ka 7 vjet o moj nanë,na presin grate

Mos na pritshin moj nane per 7 vjete
o le ti marrin moj nane burrat pleqe
o le ti marrin moj nane burrat pleqe

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr
o ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
o ishalla vjen o moj nan naj dever tjeter
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019