A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vjollca Selimi - Kengen Mos E Ndalni


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2013

2013-12-22T20:56:30

Music:

Kreshnik Avdiu

Lyrics:

Ardian Kastrati

Video Production:

Arboni


Sot po bien dajret
po degjohen n'fund t'qytetit
dasm e madhe ja paska nis

ja ku qenka fundi
po martohesh si djal i mbretit
e dikujt sot jeten po ja prish X2

Ref.X2
Kengen mos e ndalni edhe nese dal nga kjo bot
ju lutem me falni se gjithqka per mua po tretet sot

Neser dite e re
Thone se eshte nafak e re
Po per mua ndalon gjithqka

As nje dite nuk mundem
ta vazhdoj un jeten time
me tjetren per qdo dite met paa X2

Ref.X4
Kengen mos e ndalni edhe nese dal nga kjo bot
ju lutem me falni se gjithqka per mua po tretet sot


Lyrics submited by Artiola
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019