Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vjollca Selimi - Llokumi Im  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ku E Begenise"

Komente

Asnjë Koment

11/03/2009

2009-03-11T18:37:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Llokumi Im" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Egzon Beqiraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

po knojna me loder
po knojna me loder
per ju miq e shok o hajde
per vllazni e moter

o llokum llokumi ime
hajde luj po pushi
nana per ty mka rrit sheqeri ime

beli pak me dredhu
mkishe yre oj qik ne gjak
e me mu kishe vallzu gjith ket nat 2x

vetem gishtin kur ta luj
mendjen vajzo ta bej uje
e me te than sa te du
1000 vjet kishe jetu

beli pak me dredhu
mkishe yre oj qik ne gjak

e me mu kishe vallzu gjith ket nat 2x

beli pak me dredhu
mkishe yre oj qik ne gjak
e me mu kishe vallzu gjith ket nat

o llokum llokumi ime
hajde luj po pushi
nana per ty mka rrit sheqeri ime 2xMë Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet