Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Kur E Pash Ate Djalin Te Shkolla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ku E Begenise"

Komente

Asnjë Koment

11/03/2009

2009-03-11T18:18:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur E Pash Ate Djalin Te Shkolla" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet