Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Na Ndane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Saa fjal u than per ne te dy
Prej kur u ndam un dhe ti
Kejt po mendojn qe tkam lan
Jo nuk e din qe na ndan
Naa Ndann,naa ndann
Na wran qe bashk nuk na lan

Ref x2
Ah tkisha vdek me mir do t'ishte
Ndarjen nga ti se pranoj
Vuajtje per mu jo nuk dot kishte
Jo nuk osht jet kjo qe jetoj

Aa tok e zez,ti me prit
Smund te duroj jam merzit
Sa i mallkoj ato shpirt zi
qe nuk na lan bashk te dy
Na ndann, na ndann
Na wran qe bashk nuk na lan

Ref x2
Ah tkisha vdek me mir do t'ishte
Ndarjen nga ti se pranoj
Vuajtje per mu jo nuk dot kishte
Jo nuk osht jet kjo qe jetoj


Ky tekst u dërgua nga Edona Fazliu

Vjollca Selimi - Na Ndane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ndane".
3. Video është e këngës "Na Ndane", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0