Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Xhinxhile  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/04/2016

2016-04-29T18:57:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhinxhile" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet