Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Vjollca Selimi - Besa Besë (Për 28 Nëntor)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2017

2017-11-28T17:04:46


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Besa Besë (Për 28 Nëntor)" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet