Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Te Kalaja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te kalaja e Ulqinit te takova tparen her
prej dashnis dhe mallengjimit te kerkova dhe njeher(dhe njeher)
sa shum vite kan kaluar
skam te drejt as ti kujtoj
por kjo zemer e lenduar asnjeher nuk te harroi(te harroi)

ref:valet perqafojn kalan sikur mua ti diku
prej dites qe u ndam
qetsi nuk gjeta kurr
sikur deti val val jeta ime ska qetsi
zemren time ta kam fal pse na denove zot ishim te ri

te kalaja e Ulqinit te takova tparen her
prej dashnis dhe mallengjimit
te kerkova dhe njeher(dhe njeher)
sa shum vite kan kaluar
skam te drejt as ti kujtoj
por kjo zemer e lenduar
asnjeher nuk te harroi(te harroi)

ref:jeta shkon nkalamoni enderroim nje ardhmeri
perqafuar rrin diku sikur ne dikur
e sa kthesa ka kjo jet qka i pret nuk din as vet
sa kan rene ne dashuri mos i lendo o zot se jan te ri
mos i lendo o zot se jan te ri
mos i lendo o zot se jan te ri
mos i lendo o zot se jan te ri


Vjollca Selimi - Te Kalaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kalaja".
3. Video është e këngës "Te Kalaja", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0