Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Na Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndali akrepat shijoje qastin ky esht momenti e kemi rastin harroji krejte ndreqma diten ky esht momenti qe ne e pritem na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm na na na na ket dit ket ment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm


Ndali akrepat mos tikej ora sot eshte fati ne duart tona harroji krejte ndreqma diten ky esht momenti qe ne e pritem na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxojm nak ket rast nuk e lshojm na na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm

na na na ket dit ke moment e kena prit na na nuk guxojm na ket rast nuk e lshojm na na na na ket dit ket moment e kena prit na na nuk guxoojm na ket rast nuk e lshojm


Ky tekst u dërgua nga erza dugolli

Vjollca Selimi - Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na".
3. Video është e këngës "Na", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0