Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca & Shkurta Selimi - Knaqu Ti Sonte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pe vallzojna vallen me shamija
mori nuse kon e le te shpija

A ta boni hallall nana jote
a t'murr malli sod me nejt me shoqe
2x

Knaqu ti sonte kjo esht nata jote
prap ti shkon te nana takohesh me shoqe
2x

Pe vallzojna vallen me tupana
dasmen ta uron baba e nana

Qofshi t'lumtur embel ju shkoft jeta
trasegofshi plot nipa e mbesa
2x

Knaqu ti sonte kjo esht nata jote
prap ti shkon te nana takohesh me shoqe
2x

Knaqu ti sonte kjo esht nata jote
prap ti shkon te nana takohesh me shoqe
2x


Vjollca & Shkurta Selimi - Knaqu Ti Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knaqu Ti Sonte".
3. Video është e këngës "Knaqu Ti Sonte", por nuk këndohet nga Vjollca & Shkurta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:


Komente 0