Vjosa Emini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  76
BIOGRAFIA: Vjosa Emini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtarja e muzikës popullore, Vjosa Emini thotë se parimi i saj është muzika e vërtet shqiptare, ku zotohet se kurrë nuk do të ndërroj zhanrin e saj të kënduarit. Ajo vjen me një stil të veçantë dhe me një fytyrë engjëllore edhe kësaj radhe rrëfen disa prej planeve të saj. Vjosa Emini është një këngëtare e mirënjohur në të gjitha trevat shqiptare, e cila nuk ka të ndalur me sukseset e saja. Më datë 22 Qershor 2015, Vjosa Emini publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Mimoza Nelaj

Nesa Omaj

Shkurte Mustafa

Teuta Gashi

Elida Bardhi

Aida Cara

Silvi Dollapi

Mirjeta Mema

Violeta Demaj


Tags: Vjosa Emini

Krijo Një Kartolinë