Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjosa Selmani - Qokolatat Shume I Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Qka do te behem kur te rritem
Punet me shkojne per dore
A do te behem manikene
A do te behem aktore
Kokes me sillen ca mendime
Si do t'ja bej nuk e di
Jane disa gjera shum te embla
Qe i dua pa mahi.

Ref 2x

Qokolatat o sa shume i dua
Pistat e modes jo nuk jane per mua
Pune e madhe qe nuk jame aktore
Po me rrjedh mendja t'blej nje akullore.

Jam e vogel kengetare
Kenga me shoqeron gjithnji
Edhe librin shume e dua
Pesat ne shkolle varg e vi
Kokes me sillen ca mendime
Si do t'ja bej nuk e di
Jane disa gjera shum te embla
Qe i dua pa mahi.

Ref 2x

Qokolatat o sa shume i dua
Pistat e modes jo nuk jane per mua
Pune e madhe qe nuk jame aktore
PO me rrjedh mendja t'blej nje akullore.


Ky tekst u dërgua nga Armondaaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vjosa Selmani - Qokolatat Shume I Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qokolatat Shume I Dua".
3. Video është e këngës "Qokolatat Shume I Dua", por nuk këndohet nga Vjosa Selmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vjosa Selmani:


Komente 0