Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vladimir Seferi
  • Vendlindja:
  • Tirane 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Vladimir Seferi është këngëtar i njohur. Ai ka botuar shume kenge si "Amaneti i burgut", "Malli i nenes" etj. Ka filluar te merret me muzike ne moshen 16-17 vjeç. Ka realizuar disa duete me kengetare te njohur dhe ka marre pjese ne shume koncerte.

Më datë 22 Korrik 2009, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Me 1912".

Më datë 5 Nëntor 2010, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Amaneti I Burgut".

Më datë 2 Nëntor 2012, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Kostumi I Bardhë".

Më datë 30 Prill 2015, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Te Pash Bir'o Dhender".

Më datë 10 Gusht 2015, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Marie E Babait".

Më datë 19 Shkurt 2016, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Unaza Gur Jeshile".

Më datë 30 Janar 2019, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Parfumi I Dashurise". Videoklipi u prodhua nga kompania Supersonic.

Më datë 12 Gusht 2020, Vladimir Seferi publikon videoklipin "Moj E Bukura Malsore", në bashkëpunim me Vera Laçin. Muzika e këngës u punua nga Edmond Zhulali, teksti u shkrua nga Jorgo Papingji, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edmond Zhulali.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist