Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vladimir Seferi - Amaneti I Burgut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaneti I Burgut".
3. Video është e këngës "Amaneti I Burgut", por nuk këndohet nga Vladimir Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vladimir Seferi - Amaneti I Burgut  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

05/11/2010

2010-11-05T12:04:47+00:00AH KUR HYRA SEFTE MOJ NENO
NE BURGUN E KORCES
NJE RRETHE PREJ HEKURI NENO
SEC I VURA KOKES (2X)

AMANET MOJ NENOOOO
TE KAM LENEEE MALIIIIIIN
TE ME KUJTOSH MUA MOJ NENO
TE ME RRITESH DJALIN
TE ME KUJTOSH MUA MOJ NENO
TE ME RRITESH DJALIN

AH KUR HODHA SYTE O MOJ NENO
NE KULLAT E GJARIT
SEC MU DRODH FUXHUTI MOJ NENO
ME MBULOI SE QARI (2X)

AMANET MOJ NENOOOOOOO
TE KAM LENEEE MALIIIIIN
TE ME KUJTOSH MUA MOJ NENO
TE ME RRITESH DJALIN
TE ME KUJTOSH MUA MOJ NENO
TE ME RRITESH DJALIN

JETA IME VATE MOJ NENO
VAJ O VAJ ME DET
KETU KU PO DERGJEM MOJ NENO
DO NGELEM PER JET (2X)

AMANET MOJ NENOOOOOO
TE KAM LENEEE FUSHEEEEEN
TE ME KUJTOSH MUA MOJ NENO
TE ME RRITESH CUPEN
TE ME KUJTOSH MUA MOJ NENO
TE ME RRITESH CUPEN


Ky tekst u dërgua nga FlorIna
Më Shumë Këngë Nga Vladimir Seferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet