Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vladimir Seferi - Parfumi I Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Video Produksioni:

Supersonic

Komente

Asnjë Koment

30/01/2019

2019-01-30T11:04:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Parfumi I Dashurise" kënduar nga Vladimir Seferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vladimir Seferi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vladimir Seferi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet