A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Vladimir Toska - A E Din Sa Shum Te Dua  (Feat. Edi Beqiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  198

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/06/2015

2015-06-06T19:37:57

[REF. 4x:]
O a e din sa shum te dua?
A e din? A e din?
Pa ty jeten nuk e dua
A e din? A e din?

[2x:]
Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
sa t'kam jeten jeten time
Do te dua zemra ime
deri sa t'kam jeten jeten time

Ra-da-da-da-da bota ime je
o ketrushja ime te kam me kimet
Ra-da-da-da-da loku ime je
o ketrushja ime te kam me kimet

[REF. 2x:]
O a e din sa shum te dua?
A e din? A e din?
Pa ty jeten nuk e dua
A e din? A e din?

[2x:]
Une ta fala zemren
ti ma fale shpirtin
do te dua zemra ime
sa t'kam jeten jeten time
Do te dua zemra ime
sa t'kam jeten jeten time

[3x:]
Ra-da-da-da-da bota ime je
o ketrushja ime te kam me kimet
Ra-da-da-da-da loku ime je
o ketrushja ime te kam me kimet


Ky tekst u dërgua nga ZemraaKartolina (1)

2018-04-15 19:41:02
O a e din sa shum te dua
A e din A e din
Pa ty jeten nuk e dua
A e din A e din

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019