Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vladimir Toska - Pa Ty S'mundem Me Jetu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty S'mundem Me Jetu".
3. Video është e këngës "Pa Ty S'mundem Me Jetu", por nuk këndohet nga Vladimir Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vladimir Toska - Pa Ty S'mundem Me Jetu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Ladi Toska

Orkestrimi:

Gazu

Komente

Asnjë Koment

05/09/2015

2015-09-05T15:02:33+00:00Diqka e bukur midis nesh egziston
Un ty shum te dua dhe ti shum me do
Largesia shum na torturon
Nuk e ke iden sa me mungon

Na na na na (2x)
Un pa ty nuk mundem me jetu

Qdo dit un jetoj me shpres
Du qe te kem ne krah
Te jemi te lumtur na dy bashk
Largesin ne do ta mundim
Se edhe spresa vdes e fundit
Un te dua ty dhe ka marr fund

Nuk dua tjeter zemer sa t'jem gjall
Jeten pa ty smundem ta jetoj
C'do qast me ty du ne ta shijoj
Dhe frymen e fundit ta dhuroj

Na na na na (2x)
Un pa ty nuk mundem me jetu

Qdo dit un jetoj me shpres (2x)
Dua qe te kem ne krah
Te jemi te lumtur te dy bashk
Largesin ne do ta mundim
Se edhe spresa vdes e fundit
Un te dua ty dhe ka marr fund

Largesin ne do ta mundim
Se edhe spresa vdes e fundit
Un te dua ty dhe ka marr fund


Ky tekst u dërgua nga E
Më Shumë Këngë Nga Ladi Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet