Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vlera Kida - Thuje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Refren

hajde ti thuje, veq 1 her thuje
kallxo sa mdon
kallxo sa mdon
hajde ti thuje

part 1 :

Ment i kom te ti nshpi kur kthena
veq per ty kom ndjenja
amo une nuk shprehna
a thu a e din ti un qysh ndjena

nonstop tkom nmene se ti je nzemer
se ti je nzemren teme
veq ti m'rrin n'mene
veq ti m'rrin n'mene

Bridge :

T'lutna mos fol ma
nsyt e tu e kom pa
e di qe m'don hala
hala hala hala

Refren

hajde ti thuje, veq 1 her thuje
kallxo sa mdon
kallxo sa mdon
hajde ti thuje

Part 2 :

as nuk thom po, as nuk thom jo
zemer ty tkom, tkom veq njo
nuk t'hupi as nuk t'lo
nuk t'loo oooo

se di as ka je ardh, as ka ke dal
veq e di qe zemren ma ke marr
ti ma ke marr

Bridge :

T'lutna mos fol ma
nsyt e tu e kom pa
e di qe m'don hala
hala hala hala

Refren

hajde ti thuje, veq 1 her thuje
kallxo sa mdon
kallxo sa mdon
hajde ti thuje
Vlera Kida
Publikimi: 14/08/2019


Vlera Kida - Thuje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuje".
3. Video është e këngës "Thuje", por nuk këndohet nga Vlera Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0