A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllaznim Qukovci

Choose star rating

Rating:  3.2 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Vllaznim Qukovci is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Në vitin 2012, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2012". Në vitin 2013, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2013". Më datë 4 Maj 2015, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Qendro Me Mua". Më datë 28 Korrik 2017, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Një Jetë Me Ty". Në vitin 2017, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2017". Më datë 12 Janar 2018, Vllaznimi publikon videoklipin "Kam Gabu". Në vitin 2018, Vllaznim Q...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Live 2018 (2018)

Live 2017 (2017)

Live 2013 (2013)

Live 2012 (2012)


» Add A Song »

I Kam Besu
Kam Gabu
Një Jetë Me Ty
Qendro Me Mua


Related Artists:

Merki Buduri

Haki Halimi

Ardian Nuraj

Burim Aliu

Hajrë Behrami (Hajra)

Shemsedin Jetaj

Mark Gojani

Osman Imeraj

Hala Osmanollaj

Armend Shabani


Tags: Vllaznim Qukovci, Vllaznimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019