Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllaznim Sinani (Caki)

Caki & Baki - Djemt E Pejes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
Vajton Qyqja ndeg te theres na kan vra djemt e pejes amanet e kam prej kohe mos me lan serbin kto troje. mos me lan serbin kto troje

2x
ka zakon krejt dukagjini mos me qajt kur vrahet trimi mos me qajt as me vajtu gjethmon trimat n kang jan kt knu
2x
haxhi zeka la mbas veti shum djem trima si Ahmeti si
shpetimi e muharemi eshum tjer qe spo i permendim e shum tjer qe spo ipermendi
2x
kur na mer malli per ju marim kangen me kendu se veq kenga na hek mall kur kujtojm
trimat pejan
2x
vajton qyqja pa ja nda pyt gjakova kush u vra ne qabrat nau vra ahmeti la nje lajm amaneti la nje lajm per shtepi thuni nanes mos tmban zi se un jam vra per ket liri


Caki & Baki - Djemt E Pejes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djemt E Pejes".
3. Video është e këngës "Djemt E Pejes", por nuk këndohet nga Caki & Baki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllaznim Sinani (Caki):


Komente 0