Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezerit Kryeziu - I Zoti Shpis Tu Rrit Nera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zoti i shpisë ooo
Tu rrite nera
Gjithë me gzime
Bre tu qelt dera

Na ke thirr ee
Nake ndderue
Jena ardh bre
Gjithë pa pritue

Oo me u bashkue
Na e kem adet e
Me shkue ne darsem
E karl e nxehte

Gjithë këta burra
E në kete ode
Muhabet e
Gjerë këtë ode

Ooo i zoti i shpisë
Mos prit met thane
A ke me pre
Naj dash me ngrane

E gjithë keta shoke e miqesi
Oo ymeza po pinë raki
Bre qel e zemren o zotni
Sot kem darsem per perzi

O se zoti e ka lan
Me marr nuse e qike
Me dhane
E qifti i ri u trashegogshi
Me gzime gjithë kalofshiNuk kemi video për këtë këngë.
Vllezerit Kryeziu - I Zoti Shpis Tu Rrit Nera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Zoti Shpis Tu Rrit Nera".
3. Video është e këngës "I Zoti Shpis Tu Rrit Nera", por nuk këndohet nga Vllezerit Kryeziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllezerit Kryeziu:


Komente 0