Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezerit Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vllezerit Shala është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Vllezerit Shala publikojnë albumin "100% Live". Në vitin 2014, Vllezerit Shala publikojnë albumin "Jena Per Me Kall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentJena Per Me Kall (2014)

100% Live (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Duhani

Motrat Shala

Motrat Bushi

Vellezerit Aliu

Motrat Hoxha

E'7

Xhevahiret

Ligji Rruges

Bloody Soldierz

Crossbones

Tags: Vllezerit Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet