Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezrit Susuri - Lume Lum Shoqeria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


lume e lume e lume shoqni sonte ne ket nat lum e lum elume sonte do ta kallin flak luj moj qika eprizrenit o kallapi i sheqerit luj moj qika e prizerenit o kallabi i sheqerit luj dhe ti moj prishtenase ka po te she zemren ma knaqe luj dhe ti moj prishtinase ka po te sho zemren ma knaqe gjilanasja e shkrin boren kadal dale kur po elun doren ulu qika e firizait poi qel lulet emajit luje vallen moj pejane ma e mir e ksaj ane luje dhe ti moj gjakovare se ket zemer prush am bane aman aman oooooooooo luj me mu ne ket nat mos e kqyr at sahat kurr sun gjan si une djal luj pa hire mos u ndal (2her)e ku vallxova shok hajde ren me ren shok rend me rend krejt shoqnin to ti kendojn ne ket vend to ti kendoj ne ket ven e luni shok o hajd e e na po klendoja ren me ren shoqni ta disponojn jam merzit o shok jam permallu me ka marr mali prizrenin me shkru jalla ket prizrenin oo


Ky tekst u dërgua nga Miranda&edlira


Nuk kemi video për këtë këngë.
Vllezrit Susuri - Lume Lum Shoqeria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lume Lum Shoqeria".
3. Video është e këngës "Lume Lum Shoqeria", por nuk këndohet nga Vllezrit Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vllezrit Susuri:


Komente 0