Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vlora Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Vlora Bajrami është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Më datë 3 Maj 2015, Ardit Bexheti & Vlora Bajrami publikojnë videoklipin "Haram Të Qoftë Dashnia". Më datë 21 Shtator 2015, Vlora Bajrami publikon videoklipin "E Pikelluar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Meri Mema

Marsela Dushi (Marsi)

Ada Luka

Fatima Ymeri

Driselda Kanina

Artushi

Aferdita Elshani

Edona Hasanaj

Egzona Dedaj

Elona Leka


Tags: Vlora Bajrami

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet