Vlora Kastrati
Vlora Kastrati

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Pejë
  • Jeton në
  • ShtutgartBiografia

BIOGRAFIA: Vlora Kastrati është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 19 Dhjetor 2019, Vlora publikon videoklipin "Si Peja S'ka". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Më datë 7 Gusht 2020, Vlora publikon videoklipin "Kur M'ke Pa". Teksti i këngës u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa orkestrimi u punua nga Florent Boshnjaku. Më datë 4 Shtator 2020, Vlora publikon videoklipin "Mos U Bo Merak". Më datë 17 Gus...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0