Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vlora Vejseli - Kurre Mos U Pafshim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

E meriton cmimin nobel per thyerje
Cdo medale per genjeshtra
Paftyresi e marrezi
Ti je lindur per te vrare ndjenja

Kurre mos u pafshim
As ne tjetren jete
Rruget tona ndahen
Pergjithmone me te vertete
As mirdita nuk dua
Kudo qe me sheh
Ndrroje rrugen te lutem
Ose behu qe sme njeh

E meriton cdo levdate per urrejtje
Cdo medale per zhgenjim
Dyftyresi e pabesi
Ti je lindur per te vrare ndjenja

Kurre mos u pafshim
As ne tjetren jete
Rruget tona ndahen
Pergjithmone me te vertete
As mirdita nuk dua
Kudo qe me sheh
Ndrroje rrugen te lutem
Ose behu qe sme njeh


Ky tekst u dërgua nga  aLii006Vlora Vejseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/02/2012
Muzika: Genc Prelvukaj
Teksti: Genc Prelvukaj
Video Produksioni: REDonPictures


Vlora Vejseli - Kurre Mos U Pafshim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurre Mos U Pafshim".
3. Video është e këngës "Kurre Mos U Pafshim", por nuk këndohet nga Vlora Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vlora Vejseli:


Komente 0