Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vlora Vejseli - E Treta E Verteta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Aj thot zemer ky thot zemer
dhe asnji ste thret ne emer
aje zemer per nji kafe
për çdo dit te njejtat llafe

Jo sjam per ty zdua asnji fjal
dije mir tjeter kujt
zemren timeja kam fal

Me avantura nuk shkon jeta Ref....
Princin tim un vet e gjeta
njeher ne zemer mrok shigjeta
ska e treta e vërteta

zdua lutje propozime
eshte e mbyllur zemra ime
dashurin qe ka shpyrti
nuk arihet per se dyti

Jo sjam per ty zdua asnji fjal
dije mir tjeter kujt
zemren timeja kam fal

Me avantura nuk shkon jeta Ref....
Princin tim un vet e gjeta
njeher ne zemer mrok shigjeta
ska e treta e vërteta


Ky tekst u dërgua nga  vlora1991Vlora Vejseli
Publikimi: 13/02/2012
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Hazbi Thera
Video Produksioni: REDonPictures


Vlora Vejseli - E Treta E Verteta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Treta E Verteta".
3. Video është e këngës "E Treta E Verteta", por nuk këndohet nga Vlora Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vlora Vejseli:


Komente 0