Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vlora Vejseli - Fati Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

fjala humbi krejt
u helmova shpejt
dashuria shkoj
dhe perfundoj
do te behemn lot
do te behem shi
sepse ne ket bot
vujta per ty

ref,,Kjo ishte fati im
nje rug qe nuk ka kthim
nuk ishte dashuri
por thjesht nji tradheti

Te deshta ty me shpirt
dole krejt i pa prit
i gjith aj gezim
ishte mashtrim
do te behem lot
do te behem shi
sepse ne ket bot
vujta per ty

ref,,Kjo ishte fati im
nje rug qe nuk ka kthim
nuk ishte dashuri
por thjesht nji tradhetiNuk kemi video për këtë këngë.
Vlora Vejseli - Fati Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Im".
3. Video është e këngës "Fati Im", por nuk këndohet nga Vlora Vejseli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vlora Vejseli:


Komente 0