Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tini (Vlorentin Vladi) - Veq Një Herë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

ti se din q´esht dashuria
pa te puthur buzt e mia
pa u shkri mbi mua krejt
s´ka qka te vyn kjo jet

s ´po kerkoj nga ti me teper
veq nje nat dhe asgje tjeter
veq nje her me t´shti ne dor
ndryshe kishe fol

ref:2x
sikur veq nje her te kisha prek
sme kish mbet merak edhe me vdek
nese sot kam fat
me te pas ma ngat
ta baj naten sikur nje sahat

gjithqka kam provu
kjo esht e vertet
perveq trupit tend qe pik me ka mbet

gjithqka kam provu
por i lumtur s jam
kur e di qe sonte me ty s jam.

ref:2x
sikur veq nje her te kisha prek
sme kish mbet merak edhe me vdek
nese sot kam fat
me te pas ma ngat
ta baj naten sikur nje sahat.


Ky tekst u dërgua nga Nadire

Tini (Vlorentin Vladi) - Veq Një Herë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Një Herë".
3. Video është e këngës "Veq Një Herë", por nuk këndohet nga Tini (Vlorentin Vladi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):


Komente 0