Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tini (Vlorentin Vladi) - Falma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me vjen keq per fjalet qe ty ti kam thene a beson o shpirti jem i kam ra pishman do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo esht hera e pare dhe fundit qe zemren ta kam thy do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo eshte hera e pare dhe e fundit qe zemren ta kam thy
ref:
falma o falma me zemer po te lus se qka ta ban goja nuk ta ban askush (2x)

krejt mendojn se i lumtur jam kjo s'eshte e vertet ohh kur e di qe s'jam pran teje ska qka me vyn kjo jet do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo eshte hera e pare dhe e fundit qe zemren ta kam thy do te ruaj si syt e ballit do te ruaj ty kjo eshte hera e pare dhe e fundit qe zemren ta kam thy

ref:
falma o falma me zemer po te lus se qka ta ban goja nuk ta ban askush (4x)


Ky tekst u dërgua nga  nita

Tini (Vlorentin Vladi) - Falma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falma".
3. Video është e këngës "Falma", por nuk këndohet nga Tini (Vlorentin Vladi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):


Komente 0