Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tini (Vlorentin Vladi) - Lamtumir Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bashk me tjeret do te kendoj e me zemer do te vajtoj un prej gurit sjom o shpirt por askush sdu me dit do bohem se ste njo kush jam un mos trego
2x
lamturmir o shpirt per mu fund per ty fiilllim te uroj shum fat ne jet amanet mos em harroo krejt

krejt kan ardh me ta uru e ti shpirt je tu lotu un kam ardh veqper me tpa e perhajr me ta ba sonte jam musafir qe po gxon pa deshir

2x
lamutmir o shpirt per mu fund per ty fillim te uroj shum fat ne jet amanet mos m'harro krejt


Tini (Vlorentin Vladi) - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Tini (Vlorentin Vladi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):


Komente 0