Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tini (Vlorentin Vladi) - Ndarja Jon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


prej qe jemi nda spo shoh drit me sy smuj me mar me mend qe jam nda me ty;tmirat mkan qu pesh kjo esht e vertet tzezat qe i kam ba pom kthehen nket jet:

REF:-Deri dje te gjitha i kam pas perveq teje kush sme paska dasht ata qe me flisnin keq per ty sonte shpinen te gjith ma kan kthy

prej qe jemi nda ne qytet skam dal,veten edhe ty ne qaf i kam mar,tmirat mkan qu pesh kjo esht e vertet,tzezat qe i kam ba pom kthehen nket jet:

REF:-Deri dje...(2X)


Ky tekst u dërgua nga Miranda

Tini (Vlorentin Vladi) - Ndarja Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja Jon".
3. Video është e këngës "Ndarja Jon", por nuk këndohet nga Tini (Vlorentin Vladi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):


Komente 0