Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tini (Vlorentin Vladi) - Zemra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Kam gjith jeten qe vuj veq per ty ti as nje her sme ke besu, dit e nat mendoj veq per ty moj tradhtare pse ma ban me hile

Reff

Zemra ime , zemra ime veq vdekja me ndan nga ty
Zemra ime zemra ime veq vdekja me ndan nga ty.

I kujtoj ato vite qe me doje ti i kujtoj ledhatimet e tua, dite nat mendoj veq per ty i kujtoj ato puthjet e tua.

Reff

zemra ime, zemra ime , veq vdekja me ndan nga ty
Zemra ime, zemra ime veq vedkja me ndan nga ty (2)


Ky tekst u dërgua nga Booms

Tini (Vlorentin Vladi) - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Tini (Vlorentin Vladi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):


Komente 0