Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tini (Vlorentin Vladi) - Djalë Pa Behane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dite e nate un po mendoj qysh met shti ne dore
Veq e jemja do te jesh me qejf a me zor
Krejt deshirat qe i ke kejt qka ki me lyp
Un jom aj qe ti plotesoj sa hap e mbyll syte
Un jom aj qe ti plotesoj sa hap e mbyll syte

Ref2.I thuaj nanes tande jom djal pa behane
ma te mir e ma te sinqert veshtir kishe gjet

Dite e nate une kam mendu qysh met puth nje her para meje tjeter kush nuk besoj qe te merr
Krejt deshirat qe i ke kejt qka ki me lyp
Un jom aj qe ti plotesoj sa hap e mbyll syte
Un jom aj qe ti plotesoj sa hap e mbyll syte

Ref6.


Ky tekst u dërgua nga  rina

Tini (Vlorentin Vladi) - Djalë Pa Behane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djalë Pa Behane".
3. Video është e këngës "Djalë Pa Behane", por nuk këndohet nga Tini (Vlorentin Vladi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tini (Vlorentin Vladi):


Komente 0