Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Aliaj - Te Dua Bandill Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  15

Iku Shkurti erdhi marsi nga sevdaja
zemra plasi

(2)
shkoj thy marsi erdhi prilli
me fjal po dha e ngrene bandili

Ref(2)
me do bandill e te dua
un per ty e ti per mua
per sevdori me te ndare
ste kam ne he sme ke vrare

bandil qe te zura vese
bia te marr o ja do vdese

(2)
bandil ste le pa te marre
se te ka pse e tane pare

Ref(2)
me do bandill e te dua
un per ty e ti per mua
per sevdori me te ndare
ste kam ne he sme ke vrare

per ty malli me ka marre zemra ime
sdurojne dote

(2)
ne par va svu me djale tare
do ta fi u isme dute

Ref(2)
me do bandill e te dua
un per ty e ti per mua
per sevdori me te ndare
STE KAM NE HE SME KE VRARE


Ky tekst u dërgua nga Te Dua Bandill

Vojsava Aliaj - Te Dua Bandill
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Bandill".
3. Video është e këngës "Te Dua Bandill", por nuk këndohet nga Vojsava Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0