Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Jemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Me mbaj ne krahet e tua
Me shih ti vetem mua
Gjithmone do te te dua
E jotja jam

REF.:
Jemi ne jemi jemi
Nuk ka fjale qe ta themi
Sa duhemi
zemra mir e di

Nga une kurre sje larguar
Doren sma ke leshuar
Me ty jam e plotesuar
Se te kam

REF.:
Jemi ne jemi jemi
Nuk ka fjale qe ta themi
Sa duhemi
zemra mir e di
Vojsava Alia
Publikimi: 16/12/2017
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Violin: Ervin Gonxhi


Vojsava Alia - Jemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi".
3. Video është e këngës "Jemi", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0