Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Meraku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Je meraku zemres

C'me ke bere valle

U ngrita naten me hene
Nje lemze me kishte zene
Ah mendimet mi trazoj
Dashurine se c'ma zgjoj(x2)


Je meraku zemres
Je malli ne gji
C'me ke bere valle
Mendjen kam tek ti(x2)

Me kan thene disa here
Sevdaja te deh si vere
Te deh te ve ne merak
Ta mere zemren pak nga pak(x2)

Je meraku zemres
Je malli ne gji
C'me ke bere valle
Mendjen kam tek ti(x2)

Je meraku zemres je malli ne gji
C'me ke bere valle mendjen kam tek ti.


Ky tekst u dërgua nga Denisa BanushiVojsava Alia
Publikimi: 11/01/2019
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Video Produksioni: Four Infinit Production
Audio: Eran Production


Vojsava Alia - Meraku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meraku".
3. Video është e këngës "Meraku", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0