Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Nusja Mashallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

SA BUKUR SONTE PO KËRCEN
E ME FUSTAN TË BARDHË
BUKUR SONTE KËRCEN
ME SHOQET RADHË RADHË

NUSJA MASHALLAH
SA LEZET ME SHOQET KA
NUSJA MASHALLAH
SA LEZET DASMËS I DHA

KUR NGRIHET SHOQËRIA
KJO VALLJA KA LEZETË
SEÇ E NDEZIN DASMËN
E ASHTU SIÇ DIN VETË
Vojsava Alia
Publikimi: 18/06/2019
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: Four Infinit Production
Klarinet - Maldin Avduli
Llahut - Artur Yzeiri
Kitare - Xhulio Imeri
Audio: Eran Pro Studio
M.U.A - Rozana Cepele
Styling - Sallon RitaVojsava Alia - Nusja Mashallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Mashallah".
3. Video është e këngës "Nusja Mashallah", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0