Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - A Me Do, Sa Me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

A më do Sa më do, Eja ma trego
Mos vono, të pres, mos më lerë, Jo Jo
Shpirtin vec për ty e kam, Ti e di e jotja jam
Për gjithë jetën, në zemër të mbaj.

2 Herë

Sa herë ti shoh sytë, Si fletë dridhet zemra
Aman t’ lë kokën, A ma Ke lëne
Si dielli pas malit, Çdo ditë të mendova
Ç’ magji është kjo që më ka zënë

A më do Sa më do, Eja ma trego
Mos vono, të pres, mos më lerë, Jo Jo
Shpirtin vec për ty e kam, Ti e di e jotja jam
Për gjithë jetën, në zemër të mbaj.

Hëna e zbret dritën, Kur ti s’ je pranë meje
Se zemra, zemrën e kerkon
Dielli ngroh më shumë, Kur qesh fytyra jote
Dhe Shpirtin tim e përvëlon
2 Herë ( A më Do Sa më Do )

A më do Sa më do, Eja ma trego
Mos vono, të pres, mos më lerë, Jo Jo
Shpirtin vec për ty e kam, Ti e di e jotja jam
Për gjithë jetën, Në zemë te mbaj.


Ky tekst u dërgua nga KlaudiaVojsava Alia
Publikimi: 31/08/2019
Muzika: Vani Rushiti
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: Four Infinit Production
Vocal Chops: John Tilio
M.U.A: Rozana Cepele
Audio Production: Eran Pro StudioVojsava Alia - A Me Do, Sa Me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Do, Sa Me Do".
3. Video është e këngës "A Me Do, Sa Me Do", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0