Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vojsava Alia - Ahh Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zemra me ka ngrir
trupi me esht mpire
me thuj a po vjen
shpirtin a ma kthen

A vjen dhe nje here
a vjen kete vere
te pim si ateher
eja dhe me mer

Ahh dashni, dashni, dashni
sa mall kam per ty
ahh dashni ku mbete ti
sa jemi dasht te dy

Ahh dashni, dashni, dashni
sa mall kam per ty
ahh dashni ku mbete ti
sa jemi dasht te dy

Bluzen tende vesh
pa kuptuar qesh
s mundem te te fshi
nuk harroesh ti

A vjen dhe nje here
a vjen kete vere
te pim si ateher
eja dhe me mer

Ahh dashni, dashni, dashni
sa mall kam per ty
ahh dashni ku mbete ti
sa jemi dasht te dy
Vojsava Alia
Publikimi: 09/07/2022
Muzika: Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Produksioni: Bio Records
Fyell: Mandi Xhambazi
Styling: Anisa Collection
M.U.A: Rozana CepeleVojsava Alia - Ahh Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ahh Dashni".
3. Video është e këngës "Ahh Dashni", por nuk këndohet nga Vojsava Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vojsava Alia:


Komente 0